Układanie płytek „na klej”

Profesjonalne wykonanie wytrzymałej i funkcjonalnej nawierzchni w takich miejscach, jak galerie handlowe, baseny czy sklepy wielkopowierzchniowe, warto zlecić fachowcom z dużym doświadczeniem w tego typu realizacjach. Usługi naszego przedsiębiorstwa obejmują układanie płytek przemysłowych metodą cienkowarstwową, potocznie zwaną „na klej”. Efektem naszej pracy są estetycznie wykończone, odporne na uszkodzenia posadzki wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Warto również podkreślić, że specjalizujemy się w układaniu na klej podłogowych i ściennych płytek wielkoformatowych. Usługa ta adresowana jest nie tylko do galerii handlowych, lecz również dla salonów samochodowych, którym zależy na nowoczesnej aranżacji wnętrz. Chętnie podejmujemy się także nowatorskich, niestandardowych projektów!

Naszym Klientom zapewniamy kompetentne doradztwo i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się ze zdjęciami naszych realizacji na terenie Polski i innych krajów UE!

Układamy płytki typu:

  • gres
  • glazura
  • terakota

Metoda układania płytek na klej stosowana jest na obiektach handlowych, sportowych i socjalnych.

Układanie płytek wielkoformatowych:

Układanie wielkoformatowych płytek tj. 120 cm x 240 cm, 150 cm x 300 cm itp. wymaga większej precyzyjności i odpowiedniego sprzętu.
Charakteryzują się nowoczesnym wyglądem oraz łatwością w czyszczeniu.

Układane na podłogach lub ścianach nadają wnętrzu wyjątkowy wygląd.
Stosowane – restauracje, galerie handlowe

Układanie płytek metalowych:

Płytki metalowe stosuje się jako zamiennik płytek tradycyjnych w miejscach szczególnie narażonych na obciążenia i uszkodzenia  tj. : komory dostaw, łączenia hal, miejsca przejściowe.  

Dostawa płytek i materiałów:

Istnieje możliwość zamówienia usługi razem z dostawą wszystkich niezbędnych materiałów.
Wyślij zapytanie, a my przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.